REKLAMAPOLOmarket - baner główny (21.02.-22.03.2020)

(fot. facebook.com/auchan.ua)

Auchan otworzył pierwszy sklep w formacie Pick Up Point. To pilotażowy projekt, który francuski detalista rozwija na Ukrainie.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

Pierwszy punkt w nowym formacie pojawił się w ukraińskiej stolicy Kijowie przy stacji metra Poczajna. Serwis rau.ua powołując się na biuro prasowe Auchan podaje, że w sklepie w formacie Pick Up Point jest ponad 500 produktów, urządzenia do zamówień on-line, strefa pick up, gdzie można odebrać zamówione produkty.

W sklepie nowego formatu jest także strefa gastronomiczna, gdzie można napić się kawy i kupić przekąski oraz miejsca do ładowania smartfonów, kasa tradycyjna i samoobsługowa.

W punkcie handlowym Pick Up Point Auchan znajdują się także alkohol i wyroby tytoniowe. Sklep nowego formatu wyróżnia też to, że jest on elastyczny pod względem możliwości zatowarowania.

W zależności od tego, czego będą potrzebowali klienci, można szybko uzupełnić puste miejsca na półkach o potrzebne produkty. Towar do nowego sklepu jest dostarczany bezpośrednio z hipermarketu Auchan, który znajduje się obok tej placówki. Francuski detalista planuje, że z czasem będzie otwierać kolejne punkty Pick Up Point w pobliżu innych hipermarketów Auchan.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA - Half Page (13-28.02.2020)
do góry strony