REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)
Market Piotr i Paweł w Nowej Soli, fot. Piotr i Paweł

Market Piotr i Paweł w Nowej Soli, fot. Piotr i Paweł

Poznańska firma Piotr i Paweł otworzyła przy ul. Głowackiego 8 w Nowej Soli pilotażowy market sieci. Placówka ma powierzchnię 464 mkw.
REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

W roku 2016 poznański operator planuje uruchomić około 20 placówek, zarówno poprzez rozwój organiczny, jak i pozyskiwanie nowych franczyzobiorców.

Zgodnie z trendami Piotr i Paweł planuje rozwijać swoje kompetencje w obszarze produktów świeżych, funkcjonalnych, asortymentu bio oraz zdrowych dań gotowych. Planowane są również udogodnienia technologiczne, które mają na celu ułatwianie zakupów w supermarketach oraz sklepach internetowych.

Supermarkety Piotr i Paweł to polska sieć założona w 1990 roku Poznaniu. Obecnie pod tym szyldem działa 136 sklepów. Obroty sieci za rok finansowy 2015 wyniosły 2,123 mld zł, co oznacza wzrost w porównaniu z rokiem 2014 o 4,4 proc.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony