REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 06.08.2019)

(fot. wiadomoscihandlowe.pl/ŁR)

Sieć Piotr i Paweł zapowiedziała uruchomienie nowego programu lojalnościowego. Jego nazwa ani szczegóły nie są jak dotąd znane, mimo że wdrożenie programu nastąpić ma jeszcze we wrześniu.

REKLAMABIG InfoMonitor_belka w artykułach

- Trwa przegląd agencji interaktywnych, w którego wyniku wybierzemy między innymi nazwę i najciekawszy projekt wprowadzenia naszej aplikacji na rynek. Efekt przeglądu agencji będzie znany w pierwszych dniach września - tłumaczyła firma w połowie sierpnia.

Piotr i Paweł zapewniał wtedy o trwaniu "intensywnych prac" dotyczących samej aplikacji lojalnościowej. Etap wewnętrznych testów zapowiedziano na końcówkę sierpnia.

Poprzedni program lojalnościowy Piotra i Pawła, o nazwie Po2jamy Rabaty, w obecnej formie funkcjonować ma do końca 2018 r. - W momencie wprowadzenia nowego programu, przestanie funkcjonować karta rabatowa 3-4-5%. Przechodząc do naszego nowego programu wszyscy posiadacze dotychczasowych kart rabatowych otrzymają przygotowaną tylko dla nich ofertę specjalną - wyjaśnia sieć.

We wrześniu Piotr i Paweł zamierza również rozpocząć testy "nowego projektu komunikacyjnego dotyczącego przestrzeni sklepów". W ramach pilotażu, w jednej placówce sieci pojawią się nowe oznaczenia i materiały POS.

- Całość oparta jest na naszej nowej platformie komunikacyjnej, której widocznym efektem jest choćby nowy format gazetki - tłumaczy sieć.

Piotr i Paweł zapowiedział również zmiany w zakresie produktów sprzedawanych pod marką własną. Ma to być z jednej strony wdrożenie nowych produktów, a z drugiej - "face-lifting linii podstawowej". - W tej chwili w portfolio marki własnej znajduje się 900 produktów w tym żywność bio i funkcjonalna, nad dostępnością których intensywnie pracujemy - informuje Piotr i Paweł.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 26

 • 18
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 3
  OBOJĘTNY
 • 4
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (7)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~piotripaweltokpiny 7 10 miesięcy temuocena: 100% 

  a nowy format gazetek to chyba taki, że gazetki stają się teraz niewidzialne chyba hahhaha bo już druga gazetka z rzędu nie pojawiła się w sklepach. Czyżby nie było co promować? Może dlatego, że nie płacą dostawcom od ponad 6 miesięcy!!! dlatego półki są puste. A najwierniejsi klienci nadal są robieni w bambuko i wierzą że to tylko przejściowe problemy... A może to tylko zmiana organizacji produktów na półkach jako nowy element strategi marketingowej?? ;) Jakie nowe argumenty i preteksty wymyśli ta cała wspaniała "firma" na potrzeby takich budujących artykułów? Ogólnie cała ta sieć to jedna wielka kpina...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Xxc 6 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Nowy program lojalnościowy a tu wniosek o upadłość dobre€

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~--- 5 10 miesięcy temuocena: 33% 

  Jezuu, firma jest podczas przejęcia. Taki program lojalnościowy jest elementem restrukturyzacji, towar będzie z nowym właścicielem, z nową logistyką.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~GB 4 10 miesięcy temuocena: 100% 

  Niesowite, firma nie ma co sprzedawać a zamierza wprowadzić nowy program lojalnościowy. To jakaś kpina. Chyba chcą, aby lojalni klienci wykupili resztki pozostałe po tym, jak zbankrutują.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Maddaxx 3 10 miesięcy temuocena: 75% 

  a po co firmie program lojalnościowy skoro sklepy puste...

  oceń komentarz
 • ~Pracownik 2 10 miesięcy temuocena: 94% 

  Tia... Towary nie jeżdżą z magazynu, magazyny są puste, wystawione na sprzedaż lub wynajem... Z centrali wszyscy się zwalniają, pracownicy ze sklepów również. Nawet mrożonki nie przyjeżdżają, o lodach w sezonie nie wspominając. Nastroje kiepskie, nikt nam nic nie mówi, co dalej. Prezesi chyba sobie jaja robią. To samo dyrektorzy, którzy wymagają żeby były półki pełne. Jeszcze 2 tygodnie i tej sieci nie będzie...

  oceń komentarz
 • ~Oset 1 10 miesięcy temuocena: 100% 

  W jakim celu spółka, która ma być niebawem sprzedana i ma problemy z regulowaniem bieżących zobowiązań wobec dostawców angażuje się w ten projekt, który oczywiście jest wydatkiem finansowym, a nowy właściciel może mieć zupełnie inny projekt lojalności.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony