REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Poseł PiS Janusz Śniadek

Poseł PiS Janusz Śniadek (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Strona 2 z 2
REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Warto zauważyć, że wiosna 2020 r. ("po marcu 2020 r.") również może okazać się niekorzystnym politycznie terminem do wprowadzania zmian w ustawie o ograniczeniu handlu w niedziele. To dlatego, że najprawdopodobniej w maju 2020 r. odbędą się kolejne wybory, tym razem prezydenckie, w których Andrzej Duda będzie walczył o reelekcję.

Nawet bez zmiany ustawy zakaz handlu ulegnie automatycznemu zaostrzeniu już w styczniu 2020 r. W bieżącym roku sklepy mogą być otwarte w ostatnią niedzielę każdego miesiąca oraz w kilka niedziel w okolicach Wielkanocy i Bożego Narodzenia, co daje łącznie 15 niedziel handlowych w roku. Natomiast wraz z końcem roku skończy się okres przejściowy zapisany w ustawie i wejdzie w życie niemal "pełny" zakaz handlu. W całym 2020 r. sklepy będą otwarte jedynie w siedem niedziel.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 15

 • 12
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~taka prawda 2 9 miesięcy temuocena: 83% 

  zwiąchol/poseł = jedno i to samo zło. Obyśmy dożyli czasów, kiedy w końcu ludzie dojdą do wniosku, że żadne sejmy z takimi cudakami w środku nie są im do niczego potrzebne i sami sobie ustalą lokalne prawa, będą rozwijać lokalne gospodarki oraz handel bez udziału miernych, biernych ale wiernych towarzyszy linii partyjnej, którymi musimy utrzymywać.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Qamil 1 9 miesięcy temuocena: 86% 

  Partia Pis zawsze kłamie i obiecuje wszystko wszystkim a chyba każdy widzi , że ich celem jest totalna władza bez żadnej kontroli. Dlatego dążą do likwidacji trójpodziału władzy i być może kolejnym krokiem będzie dążenie do wyjścia z Unii aby wprowadzić pełną władzę jednej partii na wzór komunistycznego PRLu.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMA
do góry strony