REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020
Stacja paliw PKN Orlen

Stacja paliw PKN Orlen (materiały własne)

Stacja Orlen Drive z opcją Drive Thru i wyposażona w kioski multimedialne działa przy trasie S8 na MOP Michałowice już od pół roku. Przedstawiciele płockiego koncernu podkreślają, że jej wyniki pokazują, że klienci stacji doceniają innowacyjne rozwiązania zaproponowane w ramach tego konceptu. Dlatego operator planuje otwarcie kolejnych tego typu stacji i prowadzenie dalszych testów.

REKLAMA

- W ciągu najbliższego roku planujemy uruchomić około pięciu kolejnych stacji w koncepcie Orlen Drive, w ramach dalszego ciągu pilotażu. Możliwe są tu wszelkie lokalizacje, gdzie występuje duże natężenie ruchu, dające nadzieję na zwrot z inwestycji, a więc również miejskie – komentuje Wojciech Muszyński, Executive Director of Retail Business w PKN Orlen S.A.

W ciągu sześciu miesięcy działalności klienci dokonali przez Drive Thru i kioski multimedialne ponad 20 tys. transakcji. Z oferty stacji bez wysiadania z samochodu korzysta już co siódmy klient tej stacji, a średni czas trwania usługi to 246 sekund.

Przez Drive Thru stacja sprzedała już prawie 250 tys. litrów paliwa. Sprzedaż w ramach tej usługi jest o ponad 35 proc. większa sprzedaż niż w kasie tradycyjnej. Najpopularniejszymi produktami zamawianymi przez Drive Thru są Hot dogi, kawa i napój Verva Mojito.

Sieć detaliczną PKN Orlen w Polsce tworzy prawie 1800 stacji paliw.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony