REKLAMAPRIM (KABANOS) - Kiełbaski z becułecki - Baner Główny (27- 31.03.2020)

(fot. materiały prasowe, PKN Orlen)

Koncern PKN Orlen poinformował o przystąpieniu do programu Space3ac, w ramach którego poszukiwać będzie "innowacyjnych rozwiązań z zakresu m.in. petrochemii, narzędzi wsparcia sprzedaży detalicznej oraz logistyki".

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

W akceleratorze Space3ac, Orlen wystąpi w roli jednego z ośmiu odbiorców technologii i wspólnie wybranymi start-upami wdrażał będzie ich innowacyjne rozwiązania. Młode firmy technologiczne, które zostaną zakwalifikowane do programu, mogą otrzymać łączne wsparcie finansowe w wysokości do 250 tyś. zł na rozwój oraz dopracowanie oferowanego rozwiązania, a także możliwość realizacji pilotażowego wdrożenia we współpracy z PKN Orlen. Rekrutacja do akceleratora trwa do końca kwietnia bieżącego roku.

- Otwarcie na współpracę ze start-upami, wsparcie w testowaniu oraz wspólnym skalowaniu rozwiązań jest odpowiedzią na nadchodzące trendy i wyzwania rynkowe ale przede wszystkim stanowić będzie źródło pomysłów, których realizacja przyczyni się do rozwoju nowych produktów, procesów oraz usług oferowanych przez Koncern – komentuje Patrycja Panasiuk, dyrektor Biura Innowacji w PKN Orlen.

Rozpoczęta edycja akceleratora Space3ac organizowana jest przez firmę Blue Dot Solutions w ramach programu Scale Up Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. W trzech rundach do akceleratora zostanie przyjętych w sumie około 60 start-upów z całej Polski. Rozwiązania wdrażane przez start-upy, mają być odpowiedzią na wyzwania, jakie przedstawił w akceleratorze odbiorca technologii.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony