REKLAMAHELIO - Baner Główny - Masy (25-31.03.2019)

Platforma Obywatelska domaga się od rządzących przywrócenia handlu w niedzielę. 10 marca, w 15 województwach i 27 miastach od Warszawy po Rudę Śląską odbędą się konferencje PO, w ramach których przedstawiciele partii i władz samorządowych będą nawoływać do zmiany prawa ograniczającego handel w niedziele.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)

(fot. best-line.com.pl)

Największa partia opozycyjna postanowiła wykorzystać niezadowolenie ok. 50 proc. polskiego  społeczeństwa z ograniczenia handlu w niedziele wprowadzonego przez obecny rząd. Z nieoficjalnych informacji portalu wiadomoscihandlowe.pl wynika, że klub PO może zapowiedzieć zamiar złożenia projektu ustawy znoszącej zakaz handlu.

KLIKNIJ TUTAJ I RELACJONUJ PIERWSZE DNI OBOWIĄZYWANIA ZAKAZU HANDLU W NIEDZIELĘ:

Zakaz handlu w niedziele. Włącz się w naszą akcję #11marca!

Przypomnijmy, że od dnia 1 marca 2018 r. obowiązuje ustawa ograniczająca handel w niedziele. Zgodnie z nią w 2018 r. w każdym miesiącu, handlowe będą po dwie niedziele, w 2019 r. - po jednej na miesiąc, a od 2020 r. handlować będzie można w 4 niedziele w roku. Od 1 marca 2018 r. handlowe będą także dwie niedziele przed Świętami Bożego Narodzenia, jedną przed Wielkanocą. W niektórych przypadkach handel i wykonywanie pracy w handlu będą dozwolone w każdą niedzielę, poczynając od marca 2018 r., np. na stacji paliw, w aptekach.

 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 11

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 7
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (7)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~nn 7 ponad rok temu

  partia pruska reprezentuje w Polsce interesy zachodnich koncernów, dostała wytyczne i skamle!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~macewa 6 ponad rok temuocena: 78% 

  A kto się jeszcze z tymi POpłuczynami liczy? Równie dobrze mogliby domagać się np. przyłączenia do Polski Grenlandii... Raz sierpem, raz młotem...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Ktos 5 ponad rok temuocena: 89% 

  Tusk dostał polecenie od niezadowolona Merkel. Niemieckie formy w Polsce nie mogą zarabiać w niedzielę. U siebie maja zamknięte bo Niemcy w niedzielę odpoczywają i spędzają czas z rodzinami - o wcale do kościoła chodzić nie muszą. 50% społeczeństwa niezadowolona bo to te osoby, które mają wolne niedziele. Gdyby zadano dwa pytania: 1. Jesteś za zniesieniem handlu w niedzielę 2. Jeżeli na pierwsze odpowiedź była TAK czy Ty również chcesz pracować w niedzielę? to wynik tego dopiero byłby obiektywny w sytuacji kiedy obydwie odpowiedzi były by na tak - zweryfikowane czy faktycznie osoba odpowiadającą pracuje w niedzielę albo będzie pracowała. Najlepiej żeby nawet zamienić kolejność tych pytań. PO to ludzie, którzy nic dobrego nie zrobili dla tego kraju. Tusk pomagał rozwijać się Niemcom naszym kosztem.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~dyuyfy 4 ponad rok temuocena: 100% 

  Niech zatrudnią się na niedziele z rodzinami.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~olo 3 ponad rok temuocena: 100% 

  Nie kompromitujcie się...bo już bardziej nie można. 8lat kroiliście kraj i nabijaliście swoje kabzy.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~wolny 2 ponad rok temuocena: 89% 

  Widzę że platforma nadal chce tracić. A może platorma zrobi by urzędy zostały otwarte chociaż w soboty !

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~qwertyyyy 1 ponad rok temuocena: 91% 

  PO jest już na śmietniku historii i został im już tylko elektorat w postaci generałów i ubeków komunistycznych - nawoływać, domagać to sobie może.... mieli 8 lat na rządzenie, pokazali się pełni

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony