REKLAMAKongres Mięsny 2019 - Baner Główny (styczeń - luty 2019)

(fot. materiały prasowe, Żabka)

Od początku roku studenci studiów dualnych w Wyższej Szkole Logistyki w Poznaniu odbywają płatne staże w centrum logistycznym firmy Żabka Polska, właściciela sieci sklepów Żabka i Freshmarket. Jako partner kierunku, firma zapewnia wybranym uczniom możliwość zdobycia praktycznych umiejętności w obszarze logistyki. Staż w centrum logistycznym Żabka Polska w Plewiskach to integralna część programu nauczania na kierunku WSL.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Studenci WSL rozpoczęli staże w Centrum Logistycznym w Plewiskach w październiku 2017r. i realizują zgodnie z harmonogramem studiów. W ramach umowy zawieranej ze studentem ustalany jest czas pracy, urlop oraz wynagrodzenie obejmujące opłatę za studia oraz utrzymanie w Poznaniu. Staże organizowane w ramach Studiów Dualnych w Wyższej Szkole Logistyki są integralną częścią kierunku nauczania.

- Oferujemy studentom możliwość rozwijania swoich kompetencji pod okiem najlepszych specjalistów. Sam jestem absolwentem Wyższej Szkoły Logistycznej i uważam, że tylko wiedza teoretyczna połączona z praktyką w firmie takiej jak Żabka Polska jest doskonałym argumentem do podjęcia ciekawej pracy w przyszłości – mówi Jarosław Anger, Koordynator Obszaru Magazynu, opiekun stażystów w Centrum Logistycznym w Plewiskach.

Cykl staży w centrach logistycznych podzielony został są na etapy: pierwsze trzy miesiące szkolenia to praca w magazynie głównym i zapoznanie się z procesami logistycznymi związanymi m.in. z przyjęciem towaru, inwentaryzacją, kwestiami formalno-prawnymi. Kolejny etap szkolenia to czynności związane z obsługą systemów logistycznych związanych m.in. z rozliczeniami finansowymi.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony