REKLAMAJACOBS - PRIMA - BANER GŁÓWNY (01-15.09.2019)
Poczta Polska

Poczta Polska (fot. mat. prasowe Poczta Polska)

Poczta Polska została partnerem logistycznym w programie Empik Premium. W ramach miesięcznej opłaty klienci Empiku mają możliwość skorzystania z darmowego odbioru przesyłek w sieci Odbiór w Punkcie.

REKLAMA

Partnerstwo Poczty Polskiej w programie Empik Premium wpisuje się w strategiczne działania spółki, których celem jest zwiększenie udziału w dynamicznie rozwijającym się rynku e-commerce. To także szansa na popularyzację i pozyskanie nowych klientów dla budowanej przez Pocztę Polską największej w kraju sieci click&collect.

– Empik to jeden z największych klientów Poczty Polskiej. Cieszę się, że kolejny partner biznesowy docenił budowaną przez nas usługę Odbiór w Punkcie, dzięki której zamawiający sami decydują kiedy i gdzie zgłoszą się po swoje zakupy. W pierwszym półroczu 2019 Poczta Polska odnotowała ponad dwukrotny wzrost liczby przesyłek trafiających do punktów odbioru w porównaniu do analogicznego okresu ubiegłego roku. Oznacza to, że co czwarta nadana paczka została odebrana w sieci  – mówi Grzegorz Kurdziel, członek zarządu Poczty Polskiej.

Obecnie w ramach Odbioru w Punkcie przesyłkę z Empiku można odebrać w palcówkach pocztowych i stacjach PKN Orlen. Do głównych zalet tej opcji zakupów internetowych można zaliczyć bliskość lokalizacji, wysoką skuteczność doręczeń – przesyłki czekają na odbiór minimum 7 dni bez dodatkowych opłat – oraz elastyczne godziny odbioru, z możliwością odbioru  przesyłki w późnych godzinach wieczornych, a także w weekendy.

Empik w ramach Premium programu oferuje m.in.: zniżki przy zakupie książek, muzyki, filmów, zabawek, artykułów papierniczych i kreatywnych oraz kolekcji Empik, rabaty na produkty Premium, zwrot części wydatkowanych środków na konto Empik.com, a także darmową dostawę za zamówienia powyżej 40 zł dla produktów oznaczonych Premium.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony