REKLAMAVitakraft - Baner główny - Poesie (sierpień 2019)

ZMIANY PERSONALNE

 

16 maja 2019, 16:50

Poczta Polska

Poczta Polska (fot. materiały prasowe, Poczta Polska)

Poczta Polska zatrudnia 800 osób więcej niż rok temu. W firmie pracuje blisko 81000 osób, co oznacza, że pozostaje ona największym pracodawcą w Polsce.

REKLAMAKAiN - belka w artykułach (sierpień-wrzesień 2019)

Tylko w ciągu trzech pierwszych miesięcy tego roku Poczta Polska zatrudniła 3200 pracowników na nowo utworzone miejsca pracy, a także uzupełniając wakaty po pracownikach odchodzących, przebywających na długotrwałych zwolnieniach, urlopach rodzicielskich czy  wychowawczych. W pierwszym kwartale tego roku wpłynęło blisko 38000 aplikacji od osób zainteresowanych pracą w Poczcie Polskiej.

– Wewnętrzne badania dowodzą, że Poczta Polska jest postrzegana jako firma stabilna, zatrudniająca na umowę o pracę, regularnie wypłacająca wynagrodzenie oraz oferująca pracownikom szereg udogodnień. Panie szczególnie cenią sobie miłą atmosferę w pracy, wolne weekendy oraz stałe godziny pracy, zaś dla panów ważna jest stabilizacja finansowa oraz bezpieczeństwo pracy. Te nasze atuty są istotne dla  pracowników oraz tych, którzy zabiegają o pracę w Poczcie – mówi Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

Dużą rolę dla pracowników oraz kandydujących odgrywa także pakiet socjalny. W jego ramach osoby zatrudnione w Poczcie Polskiej otrzymują dodatek stażowy, premię roczną (tzw. trzynastą pensję), nagrody w konkursach wewnętrznych, uprawniających do dodatkowych świadczeń finansowych czy możliwość korzystania z funduszu socjalnego. Powodzeniem cieszy się dofinansowanie do wypoczynku dla pracowników oraz członków ich rodzin, a także pożyczki na preferencyjnych zasadach. Spółka oferuje ponadto możliwość korzystania z grupowego ubezpieczenia na życie oraz pakietu medycznego, dofinansowanie do karty Multisport oraz możliwość skorzystania z pocztowej bazy ośrodków wczasowych i pokoi gościnnych.

  

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 4
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~tz 2 3 miesiące temu

  Skoro jest tak dobrze-to dlaczego nowi przychodzą na miesiąc,dwa i taka pracę maja w d...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Juras 1 3 miesiące temuocena: 50% 

  O, ironio losu! Wszyscy zainteresowani wiedzą jak wygląda prawda w tym temacie. Wyciurane slogany o stabilności, terminowości wynagrodzeń czy prestiżu, to echo innej epoki. Tutaj nic nie znajduje pokrycia w rzeczywistości. 2500 brutto na początek to podłość. Zaś wyczekiwane podwyżki to czarny humor.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony