REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Poczta Polska ogłosiła przetarg na przeprowadzenie procedury due diligence i dokonanie wyceny spółki Pakomatic, która specjalizuje się w produkcji automatów paczkowych. To działanie w ramach prowadzonego od ponad dwóch lat programu GammaRebbels – informuje Puls Biznesu.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020
Automat paczkowy wewnętrzny

Automat paczkowy wewnętrzny (Źródło: Pakomatic)

Rzeczniczka Poczty Polskiej, Justyna Siwek, przyznała w rozmowie z Pulsem Biznesu, że firma analizuje dostępne na rynku rozwiązania z zakresu logistyki ostatniej mili, a jednym z nich są automaty paczkowe białostockiej firmy Pakomatic. Są to urządzenie stawiane bezpośrednio w budynkach wielorodzinnych, tak jak skrzynki na listy. Pierwsze takie urządzenie poczta wraz z producentem testują w apartamentowcu na warszawskim Żoliborzu.

Poczta prowadzi wraz z firmą HardGamma Ventures program GammaRebbels, w ramach którego wyłoniono dziewięć najciekawszych polskich star-upów, w tym spółkę Pakomatic. Funkcjonuje ona od 2016 r., a od września 2018 r. sprzedaje samoobsługowe automaty paczkowe, instalowane w budynkach mieszkalnych. Do końca roku firma będzie mieć 20 wdrożeń swojego projektu. Wśród klientów są m.in. Echo Investment oraz Decathlon.

Czytaj więcej na stronie pb.pl

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Zenek 1 7 miesięcy temuocena: 100% 

  Roczna sprzedaż na poziomie 131 tys. zł godna jest budki z warzywami.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony