REKLAMADESIGNATURE - baner główny 21-24.10

Firma Pointpack.pl podpisała kolejną umowę z siecią handlową i operatorem pocztowym. Spółka odpowiadać będzie za realizacje usług obsługi przesyłek.

REKLAMAEDENRED - eBook - Belka w artykułach (21-24.10.2019)

(fot. Pointpack)

Przypomnijmy, że niedawno Pointpack porozumiał się z Kauflandem odnośnie pilotażu rozwiązania w 30 sklepach. Jednak znany jest głównie z tego, że od dłuższego czasu współpracuje też z sieciami sklepów Żabka i Freshmarket. Właśnie dzięki partnerstwu z Pointpackiem sklepy te cieszą się statusem placówki pocztowej, dzięki czemu mogą korzystać z przewidzianego dla tego rodzaju podmiotów wyjątku od zakazu handlu w niedziele. Żabka i Freshmarket korzystają z tego wyłączenia - a legalność ich działań potwierdzają kolejne sądy - natomiast Kaufland nie zdecydował się na taki krok i zapowiedział, że tego nie zrobi.

W piątkowym komunikacie giełdowym Pointpack.pl chwali się, że zawarł kolejną umowę z "partnerską siecią handlową" i "operatorem pocztowym". Niestety, firma nie zdradza o kogo chodzi.

Umowa została zawarta na okres 36 miesięcy. Jej dokładna wartość "wynikać będzie z popytu zgłaszanego przez rynek i maksymalnych wydajności sieci nadawczo-odbiorczej spółki".

Choć zarząd Pointpacku nie zna ostatecznej, całkowitej wartości kontraktu, to jednak doszedł do wniosku, że należy poinformować o zdarzeniu rynek. - Informacja ta może stanowić informację poufną (...), która w przypadku podania jej do wiadomości publicznej mogłaby mieć wpływ na cenę jej (spółki - red.) instrumentów finansowych - podano w komunikacie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony