REKLAMAHELIO - Baner Główny - Popcorn (18-24.02.2019)

PROMOCJE I MARKETING

 

11 lipca 2018, 12:32

Peter Knauer, dyrektor generalny firmy Hochland Polska wręcza nagrodę Pani Monice, zwyciężczyni konkursu

Peter Knauer, dyrektor generalny firmy Hochland Polska wręcza nagrodę Pani Monice, zwyciężczyni konkursu (fot. ŁR, wiadomoscihandlowe.pl)

Wielka loteria marki Hochland „Odkryj bogactwo natury” zakończona! W zabawie trwającej od 8 marca do 16 maja 2018 r. codziennie do wygrania były nagrody pieniężne, a nagroda główna, w wysokości 500 000 zł, została wylosowana spośród wszystkich osób biorących w niej udział. Zwyciężczynią loterii i laureatką nagrody głównej została Pani Monika z Pleszewa.

REKLAMAPerły Rynku FMCG 2019 - Belka w artykułach

Loteria Odkryj Bogactwo Natury była dla konsumentów okazją do odkrycia bogactwa naturalnych składników serów Hochland. Ponadto codziennie mieli szansę na zdobycie nagród pieniężnych w wysokości 20 zł, 50 zł oraz 100 zł. O wygranej konsumenci dowiadywali się od razu po wpisaniu kodu z opakowania, na dedykowanej stronie internetowej.

Szczęście uśmechnęło się do prawie 11 tys. Konsumentów, którzy wygrali nagrody dzienne, a najbardziej do Pani Moniki z Pleszewa, która odkryła prawdziwe bogactwo natury otrzymując nagrodę główną - aż 500 000 zł! 
Łączna pula nagród w loterii „Odkryj bogactwo natury” wyniosła ponad 800 000 złotych. Uroczysty finał loterii oraz przekazanie zwyciężczyni czeku na nagrodę główną, odbyło się 11 lipca w warszawskiej restauracji LIF.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony