REKLAMAMLEKOVITA - Baner Główny (marzec 2019)

PROMOCJE I MARKETING

 

10 kwietnia 2018, 16:37

(fot. mat. pras.)

Pół miliona złotych to wartość darowizny przekazanej na ręce Caritas przez Selgros Cash&Carry. Do potrzebujących trafią pełnowartościowe artykuły w postaci odzieży i obuwia damskiego, męskiego oraz dziecięcego. Dzięki wsparciu sieci sklepów, pomoc otrzymają potrzebujący z całej Polski.

REKLAMATargi w Krakowie - Belka w artykułach (marzec)

- Wspólnie z Caritas wspieramy potrzebujących już od ponad 10 lat. W naszych codziennych działaniach poszukujemy okazji do tego, aby dzielić się z tymi, którzy znaleźli się w trudnej sytuacji życiowej, tym co może im choć trochę ulżyć w codzienności. Mając na uwadze, że okres po zimie, gdy zmienia się pogoda, a co za tym idzie również garderoba, dla wielu jest bardzo wymagający finansowo, postanowiliśmy przekazać dalej odzież, która znajduje się w naszym asortymencie -  podsumowuje Cezary Furmanowicz, dyrektor marketingu Selgros Cash&Carry i Transgoutmet.

Na ręce Caritas przekazane zostało 37 palet odzieży i obuwia, łącznie 17 336 sztuk o wartości 515 857,03 złotych. Darowizna trafi do potrzebujących w całej Polsce jeszcze w tym miesiącu.

Signum Caritatis, czyli Znak Miłości dla Selgros Cash&Carry

Wieloletnia współpraca Selgros Cash&Carry z Caritas obejmuje coroczną organizację Wigilii Caritas dla potrzebujących i samotnych w całej Polsce. Od pięciu lat firma uczestniczy w akcji „Tornister pełen uśmiechów”, w której co roku przekazuje plecaki szkolne dzieciom z potrzebujących rodzin. Angażuje się również w okazjonalne działania niosące pomoc tym, którzy tego potrzebują. Działania te nie pozostają niezauważone.

- Selgros Cash&Carry to firma, która wielokrotnie pokazała już swoją wrażliwość na potrzeby drugiego człowieka. Nieocenione zaangażowanie w niesienie pomocy doceniliśmy statuetką Signum Caritatis w 2013 roku. Teraz, jako dowód naszej wdzięczności, postanowiliśmy przyznać tę nagrodę ponownie  – mówi Ksiądz Marcin Janecki, dyrektor Caritas Poznań.

Odznaczenia Signum Caritatis – Znaku Miłości przyznawane są od 2010 roku w trzech kategoriach: Darczyńca, Współpraca oraz Świadectwo. Jest to forma uhonorowania i podziękowania, a także sposobność do wyrażenia szacunku i wdzięczności dla osób i firm urzeczywistniających idee Caritas.
 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony