REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020
W Swarożynie powstaje trzeci magazyn sieci Polomarket

W Swarożynie powstaje trzeci magazyn sieci Polomarket (Polomarket)

Sieć supermarketów Polomarket zgodnie z harmonogramem realizuje inwestycję na swoim nowym magazynie. Trzecie centrum logistyczne o powierzchni 30,5 tys. mkw. powstaje przy autostradzie A1, bezpośrednio na węźle Swarożyn, na skrzyżowaniu dróg krajowych nr 91 oraz nr 22.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Grupa Polomarket rozpoczęła prace przygotowawcze i organizację przetargów związanych z wyposażeniem magazynu. Oddanie inwestycji, która przyczyni się do optymalizacji siatki logistycznej i wzmocnieni ekspansję w północnej Polsce zaplanowane jest na IV kwartał 2020 roku. Nowe centrum logistyczne będzie mogło obsłużyć do 150 sklepów. W ramach inwestycji powstaną również wewnętrzna stacja paliw, a obiekt zostanie wyposażony w elektrownię fotowoltaiczną o mocy 1 MW.

Grupę Polomarket tworzą spółki detaliczne prowadzące sklepy Polomarket. W skład grupy wchodzi również spółka logistyczna. Obecnie operator ma już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. W sklepach sieci miesięcznie robi prawie 9 mln klientów w całym kraju. Operator zatrudnia obecnie jesteśmy ponad 5800 osób. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony