REKLAMAATLANTA POLAND (BAKAL SOFT) - Baner Główny - 31.01 - 29.02.2020

PROMOCJE I MARKETING

 

8 października 2019, 13:33

Naczynia z bohaterami bajki SpongeBob i Przyjaciele

Naczynia z bohaterami bajki SpongeBob i Przyjaciele (Polomarket)

Zbieranie punktów w postaci naklejek czy znaczków staje się sposobem na przyciągnięcie do sklepów rodzin z dziećmi. Od połowy października w programie lojalnościowym Polomarketu dostępna będzie zastawa śniadaniowa z wizerunkiem bohaterów bajki "SpongeBob i Przyjaciele".

REKLAMAPREMIUM ROSA - Belka w artykułach - 19.02. - 04.03

Kolekcja śniadaniowa z postaciami z kreskówki składa się z sześciu wzorów talerzyków, misek i mat śniadaniowych. Produkty klienci sieci będą mogli otrzymać za darmo po uzbieraniu odpowiedniej ilości znaczków wydawanych przy okazji zakupów. Klienci otrzymają znaczki w formie naklejek lub punktów w aplikacji mobilnej.
Za każde wydane 30 zł lub zakup produktów oznaczonych w specjalny sposób, klienci otrzymają znaczki. Po zebraniu od 30 do 50 znaczków będą mogli odebrać kubek, maty, talerzyki lub miseczki. Mniej cierpliwi będą mogli uzyskać 50-proc. zniżkę po zgromadzeniu połowy znaczków. Wtedy gadżety kosztować będą od 14,99 zł do 29,99 zł.

Dyrektor marketingu w Polomarkecie, Krzysztof Szultka, powiedział, że licencja SpongeBob w akcji lojalnościowej zostanie wykorzystana już kolejny raz. – Zdecydowaliśmy się na zupełnie inne nagrody – dużo bardziej funkcjonalne, które będą towarzyszyły naszym najmłodszym, a także tym starszym klientom każdego dnia, przy śniadaniu czy choćby porannej kawie. Dlatego właśnie tym razem są to zestawy śniadaniowe – kubki, talerzyki, miseczki i maty, a nie kolejne pluszaki, dominujące od lat w programach sieci handlowych – dodaje Krzysztof Szultka.

Akcja promocyjna ma trwać od 16 października do 31 grudnia lub do wyczerpania zapasów. Od 16 października do 17 grudnia klienci będą mogli zbierać znaczki, a na odbiór nagród z postaciami popularnej bajki: SpongeBobem, Patrykiem, Garym, Skalmarem, Eugeniuszem Krabem oraz Planktonem, będą mieli jeszcze dwa dodatkowe tygodnie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony