REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Produkty marki Zavio w sieci Polomarket

Produkty marki Zavio w sieci Polomarket (Polomarket)

Sieć Polomarket, poszerza asortyment non-food, wprowadzając do sprzedaży kolejne kategorie produktów w nowej marce Zavio. To konsekwentna realizacja strategii zakładającej tworzenie i wprowadzanie nowych, jakościowych marek zarówno w kategoriach food, jak i non-food.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

- Tworzenie, wprowadzanie i rozwój nowych marek to od dawna jeden z fundamentów strategii Polomarket. Wsłuchujemy się w oczekiwania naszych klientów i uwzględniamy trendy rynkowe, pokazujące duże zainteresowanie produktami non-food nowych marek o wysokiej jakości, stąd nasze inwestycje między innymi w tworzenie i promocje takich linii jak Zavio – mówi Jarosław Brudnicki, członek zarządu i dyrektor zakupów spółki Polomarket.

W drugiej połowie 2019 r. w sklepach należących do Grupy Polomarket pojawiły się garnki, patelnie oraz kubki marki Zavio. W styczniu br. linia została poszerzona o ręczniki, koce oraz maty łazienkowe. Sieć zapowiada dalszy rozwój tej linii.

Grupa Polomarket to obecnie ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie sklepy sieci odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju. Firma zatrudnia aktualnie ponad 6300 osób.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 4

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony