REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-30.06.2020)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

krajowe sieci handlowe

 

17 października 2019, 09:59

Polomarket

Polomarket (fot. mat. prasowe Polomarket)

Polomarket zwiększa ofertę produktów BIO, bez glutenu, bez cukru oraz bez laktozy i GMO. Sieć wprowadziła do sprzedaży w ostatnich miesiącach kilkadziesiąt artykułów tworząc tzw. zdrową półkę. 

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

W ramach zdrowej półki sklep proponuje produkty świeże z kategorii nabiałowej, wędliny PURE, warzywa i owoce, jak i produkty suche, między innymi kawy, mąki, makarony, przekąski i słodycze. Do wyboru jest prawie 50 indeksów. Przyjęty harmonogram zakłada wprowadzenie do końca roku kolejnych indeksów, tak aby oferta z początkiem 2020 zamknęła się ok. 100 pozycjami i dała sieci pełną kompetencje dla tej kategorii.

Jarosław Brudnicki, Dyrektor Zakupów Polomarket powiedział, że sieć kilka lat temu zaczęła stopniowo, na początku na zasadzie in-out, a w tym roku już na stałe wprowadzać produkty z szeroko rozumianej zdrowej półki. Niektóre z produktów powstały w procesie równoległym tworzenia brandów. 

Każdorazowo akcjach in-out wyciągane były wnioski dotyczące przede wszystkim potencjału poszczególnych produktów. Dane te plus analiza trendów rynkowych pozwoliły na opracowanie optymalnej i stałej oferty zdrowej półki.

Grupę Polomarket tworzy 280 sklepów na terenie całej Polski, które generują blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie markety odwiedza prawie 9 mln klientów.


 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony