REKLAMAPRIM (KABANOS) - Baner Główny (03-16 kwietnia 2020)

(Polomarket)

Grupa Polomarket otworzyła sklep w Mieroszowie. Władze firmy podkreślają, że jest to kolejny supernowoczesny supermarket który działa w ramach sieci.

REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)

Po niedawnych otwarciach sklepów Polomarket w Gościcinie (woj. pomorskie) i Aleksandrowie Kujawskim (woj. kujawsko-pomorskie), w środę 5 lutego br., uruchomiony został kolejny supermarket. Nowy obiekt powstał w województwie dolnośląskim, w Mieroszowie (powiat wałbrzyski) przy ul. Dworcowej 6.

Nowy obiekt, to kolejny supernowoczesny sklep sieci, który pod względem zagospodarowania powierzchni handlowej, ekspozycji towaru, ergonomii i funkcjonalności dla klienta realizuje jej najnowszy koncept. W otwartym na początku lutego br. obiekcie znajdziemy szereg rozwiązań proekologicznych. Sklep wyposażony został między innymi w system odzysku ciepła z urządzeń chłodniczych, a także energooszczędne oświetlenie.

Sklep w Mieroszowie to już 34 Polomarket w województwie dolnośląskim. Poza otwarciami nowych obiektów Grupa konsekwentnie modernizuje swoje starsze sklepy.

Grupa Polomarket to już ponad 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski i blisko 2,5 mld obrotu netto rocznie. Miesięcznie sklepy sieci odwiedza nas prawie 9 mln klientów w całym kraju. Firma zatrudnia ponad 6300 osobom.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 8

 • 7
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMARetail FMCG Congress - Half Page - marzec-kwiecień 2020
do góry strony