REKLAMAMASPEX - Baner Główny (01-16.10.2019)
Supermarket sieci Polomarket

Supermarket sieci Polomarket (fot. Polomarket)

Sieć Polomarket poinformowała, że proces modernizacji jej wszystkich placówek handlowych zaplanowany jest do końca przyszłego roku. Przypomnijmy, że w skład sieci wchodzi blisko 280 sklepów.

REKLAMA

Polomarket chwali się, że w czerwcu zmodernizował swoje supermarkety w Śmiglu i Toruniu, a także uruchomił nowe sklepy w najnowszym koncepcie w Łebie i Stegnie. Ponadto detalista zapowiedział otwarcie w pierwszym tygodniu lipca kolejnej placówki handlowej w Darłowie.

Polomarket podkreśla, że nowe obiekty są najnowocześniejszymi sklepami wchodzącymi w skład sieci, "zarówno pod względem zagospodarowania powierzchni handlowej, ekspozycji towaru, ergonomii, funkcjonalności dla Klienta, jak i zastosowanej energooszczędnej technologii". Zrealizowane rozwiązania technologiczne i proekologiczne obejmują fotowoltaikę jako alternatywne źródło energii, urządzenia chłodnicze zasilane czynnikiem CO2, systemy odzysku ciepła, a także energooszczędne oświetlenie ledowe wewnętrzne i zewnętrzne.

- Inwestycje w technologię oraz w rozwiązania energooszczędne i proekologiczne są nie tylko wpisane w naszą strategię zrównoważonego rozwoju, ale także mają wpływ na jakość oferowanych przez nas produktów. Przykładem są wysokiej klasy nowoczesne urządzenia chłodnicze, gwarantujące nam utrzymanie bardzo wysokich parametrów chłodniczych dla produktów spożywczych, zwłaszcza świeżych i ultraświeżych – podkreśla cytowany w komunikacie Bartosz Pietruszka, dyrektor operacyjny sieci Polomarket.

Kliknij i zobacz, jak wygląda najnowszy koncept sklepu Polomarket [GALERIA ZDJĘĆ].

Polomarket to blisko 280 nowoczesnych placówek na terenie całej Polski. Miesięcznie sklepy sieci odwiedza prawie 9 mln klientów w całym kraju. Firma zatrudnia obecnie ponad 6300 osób.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony