REKLAMADziugas_banner główny_12.05. - 12.06.
Piotr Domaszewski

Piotr Domaszewski (fot. materiały prasowe, Mastercard)

Piotr Domaszewski, dyrektor działu sprzedaży w polskim oddziale Mastercard Europe, od kwietnia będzie odpowiedzialny za strategię firmy w zakresie kart kredytowych dla klientów indywidualnych na rynku amerykańskim. To kolejna nominacja w ciągu ostatnich lat, dzięki której przedstawiciel polskiego oddziału firmy zajmuje eksponowane stanowisko w międzynarodowych strukturach Mastercard.

REKLAMANutrend - ISODRINX - belka w artykułach (28.05 - 02.06.2020)

Piotr Domaszewski w nowej roli będzie zarządzał ofertą kart kredytowych Mastercard dla konsumentów w USA i Kanadzie. Będzie odpowiadał za tworzenie oraz realizację strategii produktowej, kształtowanie doświadczenia użytkownika i przewidywanie rynkowych trendów. Jego zakres odpowiedzialności będzie obejmował również wdrażanie nowych funkcji do kart kredytowych, również we współpracy z partnerami takimi jak banki, firmy fintech czy sieci detaliczne. Pod jego opieką znajdzie się portfel produktów skierowanych zarówno na szeroki rynek, jak i tych prestiżowych.

Swoje nowe obowiązki Piotr Domaszewski będzie realizować z biura Mastercard w Purchase, w stanie Nowy Jork, gdzie oprócz biura Mastercard na USA i Kanadę mieści się też globalna centrala firmy.

Innym, nowo ogłoszonym awansem wywodzącego się z Polski menedżera jest transfer Artura Turemki do świeżo utworzonego działu Mastercard z siedzibą w Londynie. Począwszy od marca będzie on pełnił tam funkcję globalnego lidera ds. rozwiązań prepaid i ich komercjalizacji. Jego zadaniem będzie tworzenie i realizacja globalnej strategii Mastercard dla produktów prepaidowych. Artur Turemka od 2013 r. pełnił funkcję dyrektora generalnego odpowiedzialnego za rozwój biznesu Mastercard w regionie bałkańskim. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony