REKLAMAMARKET ROKU 2019 - Baner Główny (styczeń 2019)

(fot. materiały prasowe)

W tym roku w polskich sklepach i punktach usługowych pojawi się nawet 100 tys. terminali płatniczych. Wszystko dzięki działalności Fundacji Polska Bezgotówkowa - pisze Puls Biznesu.

REKLAMAKongres Mięsny 2019 - belka w artykułach (styczeń 2019)

Program ruszył 8 stycznia. Do polskich sklepów i punktów usługowych wyruszyli przedstawiciele handlowi reprezentujący banki oraz firmy Mastercard i Visa, by nakłaniać przedsiębiorców do zainstalowania terminali płatniczych. Docelowo w ciągu 3 lat liczba terminali ma się zwiększyć dwukrotnie - do ponad 1 mln.

Budżet projektu ze strony Fundacji to 600 mln złotych. Pieniądze wyłożyły firmy Visa i Matercard, a także banki i agenci rozliczeniowi. 

Ze wsparcia Fundacji mogą skorzystać przedsiębiorcy, którzy nie mieli do tej pory zainstalowanego terminalu. Ponadto nie mogą to być podmioty wchodzące w skład sieci handlowych oraz sieci franczyzowych. Przedsiębiorcy mogą liczyć na zwrot kosztów obsługi karty, a także zwrot kosztów instalacji terminala.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony