REKLAMAPPH 2019 - 50% - Baner Główny (06.11 - 31.12.2019)

(fot. Pixabay)

Kolejne trzy polskie zakłady drobiarskie, skontrolowane przez stronę chińską, uzyskały dopuszczenie do chińskiego rynku.

REKLAMAITCOM - Belka w artykułach

Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi poinformowało, że Ambasada RP w Pekinie otrzymała z Generalnej Administracji Celnej ChRL stosowną notę w tej sprawie. Swoją produkcję na rynek chiński wyślą spółka Cedrob Ciechanów Ubojnia Drobiu Ujazdówek, Cedrob Zakład Drobiarski w Niepołomicach i Roldrob.

Zakłady zostaną ostatecznie dopuszczone do chińskiego rynku po przekazaniu przez Głównego Lekarza Weterynarii dodatkowych informacji dotyczących tych zakładów.

Dopuszczenie polskich zakładów drobiarskich do eksportu do Chin jest jednym z efektów rozmów prowadzonych przez ministra Jana Krzysztofa Ardanowskiego, z ministrem Generalnej Administracji Celnej ChRL Ni Yuefeng w Szanghaju, przy okazji I. Chińskiej Międzynarodowej Wystawy Importowej, a także spotkania głównego lekarza weterynarii Bogdana Konopki z głównym inspektorem GACC Sun Wenkang w Ningbo.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony