REKLAMAMLEKOVITA - Życzenia 2020 - Baner Główny (10-13.04.2020)

(fot. materiały własne)

Spółka Polskie ePłatności przejmuje 100 proc. udziałów w poznańskim dostawcy terminali i usług płatniczych TopCard.

REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Belka w artykułach (kwiecień - maj 2020)

To już piąta akwizycja wykonana przez Polskie ePłatności w minionych trzech latach. Wcześniej firma przejęła producentów terminali NeoTu, PayUp i Billbiard, a także integratora płatności internetowych PayLane.

- Grupa PeP odnotowuje najszybsze tempo wzrostu w segmencie dostawców rozwiązań płatniczych w Polsce. Naszą aspiracją jest bycie dostawcą pierwszego wyboru w zakresie płatności w Polsce. W 2019 roku zainstalowaliśmy ponad 31 tys. terminali. W 2020 obchodzimy 10-lecie istnienia Polskich ePłatności i chcemy, by był to kolejny rekordowy rok - mówi cytowany w komunikacie Jarosław Mikos, prezes Polskiech ePłatności.

Najnowsza akwizycja PeP, czyli TopCard, to firma z Poznania, która specjalizuje się w obsłudze sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Przejmowana spółka obsługuje płatności ponad 8 tys. klientów z ok. 10 tys. terminali płatniczych.

Jak zapowiada Marcin Drozdowski, wiceprezes Polskich ePłatności ds. fuzji i przejęć, w pierwszej połowie 2020 r. PeP chce sfinalizować kolejne przejęcie.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~gams 1 2 miesiące temu

  Hmm... eservice chyba jest największym pewniakiem w tej branży - mają większość rynku. A jeśli chodzi ogólnie o rozliczenia kartą, to chyba w Polsce jest to już standardem. W bezgotówkowej Polsce pojawiło się ponad 100 tysięcy nowych urządzeń. Mało jest już miejsc, w których ich nie ma.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAPPH 2020 - PROMOCJA 25% - Half Page (kwiecień - maj 2020)
do góry strony