REKLAMAMLEKOVITA - Wypasione 2020 - Baner Główny (01-10.06.2020)

(fot. materiały prasowe)

„TOTA dobra mąka” od Młynów Zbożowych ŻABCZYŃSCY – oferta oparta na równowadze w odżywianiu idealnie wpisuje się w trend „slow food”. Polskie, rodzinne firmy po raz koleiny udowadniają, że potrafią stworzyć ofertę produktów, którą mogą pozazdrościć najwięksi giganci rynku.

REKLAMANutrend - MAGNESLIFE LIQUID - belka w artykułach (03-08.06.2020)

Linia „TOTA dobra mąka” to mąki pszenne od typu 450 po mąkę pełnoziarnistą typ 2000; mąka żytnia typu 720, razowa 2000 i żytnia pełnoziarnista. Nie mogło zabraknąć w ofercie mąki orkiszowej, która została nagrodzona w plebiscycie Influencers TOP 2019. „TOTA dobra mąka” stawia na szeroki wybór typów mąk i edukuje konsumentów w zakresie uzyskania równowagi w odżywianiu. Typ mąki to najprościej mówiąc zawartość soli mineralnych w produkcie. Im wyższy typ mąki tym mąka jest bardziej wartościowa odżywczo. Nasi przodkowie spożywali głównie produkty z pełnego ziarna i to też było inspiracją przy tworzeniu oferty. Na stronie internetowej marki TOTA – www.tota.pl znajdziemy szczegółowe tabele wartości odżywczych. Warto zwrócić uwagę na różnice w zawartości białka czy też błonnika w poszczególnych typach mąk. Dawniej również droga surowca „z pola do garnka” była bardzo krótka. Taka też jest „TOTA dobra mąka”, to mąka ze zbóż od polskich rolników z okolic Łaskarzewa, Łukowa i Stoczka Łukowskiego. Tam właśnie gdzie zlokalizowane są Młyny Zbożowe ŻABCZYŃSCY.

„TOTA dobra mąka” zachęca do propagowania zrównoważonego odżywiania. Na stronie internetowej marki TOTA oraz w social mediach pod #totaksmakujegościnność znajdziemy przepisy na większą ilość osób, którymi będziemy mogli zdrowo ugościć rodzinę czy też naszych serdecznych znajomych. W ten sposób możemy zachęcić i pokazać najbliższym łatwość przyrządzania posiłków z różnych typów mąk, co wpływa równowagę dostarczanych składników odżywczych w pożywieniu. Równowaga w odżywianiu, a także dbanie o zdrowie najbliższych to motywy przewodnie dla marki TOTA. Wszystkie produkty z serii „TOTA dobra mąka” nie zawierają żadnych polepszaczy ani konserwantów.

„TOTA dobra mąka” daje, również możliwość założenia własnego bloga na stronie tota.pl, gdzie możemy dzielić się i chwalić własnymi pomysłami na posiłki. „TOTA dobra mąka” to pomysły na posiłki z mąk typu 450 i 500 oznaczone #totaksmakujeżycie oraz posiłki z mąk pełnoziarnistych oznaczone #totaksmakujezdrowie.

„TOTA dobra mąka” tortowa to mąka TOTA pszenna typ 450. Jest to mąka doceniona przez segment HoReCa w produkcji najlepszych pierogów oraz ciast biszkoptowych. Z kolei coraz więcej gospodarstw domowych samo wypieka własne domowe chleby. Mąka na chleb to idealna mąka pszenna typ 750, tzw. „chlebówka”.

„TOTA dobra mąka” dostępna jest tylko u wybranych, najlepszych dystrybutorów. Lista sklepów stacjonarnych, a także zakup w sklepie internetowym jest możliwy poprzez stronę tota.pl.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony