REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020
System FACER™ sprawdza się w przypadku butelek napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Dzięki specjalnej ramce pracownik sklepu może jednym szybkim ruchem przesunąć wszystkie produkty do przodu, a tym samym poprawić ich widoczność.

System FACER™ sprawdza się w przypadku butelek napojów alkoholowych i bezalkoholowych. Dzięki specjalnej ramce pracownik sklepu może jednym szybkim ruchem przesunąć wszystkie produkty do przodu, a tym samym poprawić ich widoczność. (fot. materiał prasowy firmy HL Display)

Strona 2 z 2
REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Odpowiednie ustawienie produktów może zapewnić, chociażby system FACER™ firmy HL Display. To proste, wygodne oraz inteligentne rozwiązanie służące do organizowania półki. Personel potrzebuje mniej czasu na uzupełnianie braków, liczenie i ustawianie towaru. Badania wykazały, że to rozwiązanie pozwala oszczędzić 30­‑50% czasu podczas ustawiania produktów. Dzięki FACER™ klienci mogą liczyć na lepszą prezentację produktu, która przynosi zyski w postaci zwiększonej sprzedaży.

FACER™ HL Display zmniejsza ryzyko przepełnienia i uszkodzenia szklanych czy aluminiowych produktów na półce, zapewniając jednocześnie dobrą widoczność, do tego może być wykorzystany w prawie każdej kategorii. FACER™ to elastyczne, efektywne i opatentowane rozwiązanie. Każdy rząd produktów jest umieszczony w stalowej ramce o regulowanej szerokości, ukrytej za listwą frontową, która umożliwia umieszczenie dodatkowej komunikacji lub cenówki. System jest umieszczany bezpośrednio na półce, a ramki są regulowane pod względem szerokości przez proste rozsunięcie. Chcąc uporządkować produkty, wystarczy unieść ramkę zza listwy, pociągnąć ją do przodu, przeciągając produkty do przodu półki, i wsunąć ramkę z powrotem na miejsce za przednią listwę. Dzięki temu jednym płynnym ruchem ręki pracownik sklepu może przesunąć cały rząd butelek lub innych opakowań na przód półki sklepowej. Na rynku występują różne wymiary produktów, dlatego też FACER™ jest dostępny w trzech różnych wymiarach w celu dopasowania do różnych typów i wymiarów produktów.

Pracownik efektywniejszy

System jest z powodzeniem stosowany w alejkach z zimnymi napojami, alkoholami wysoko­‑ i niskoprocentowymi, ale także w działach zdrowia i urody, np. na farbach do koloryzacji włosów czy dezodorantach. FACER™ HL Display sprawdza się zarówno na produktach okrągłych, ciężkich, z nieregularnymi kształtami, jak i w przypadku puszek czy butelek. Kluczowymi korzyściami systemu FACER™ są ogromne oszczędności czasu przy ustawianiu produktów, mniejsze ryzyko przepełnienia i rozbicia butelek lub innych produktów, łatwiejsze uzupełnianie i utrzymanie produktów w linii prostej. Wszystkie te korzyści przekładają się na sprzedaż oraz poprawę warunków pracy personelu i jej szybkość. A to w dobie niedoboru pracowników, co w branży handlowej jest bardzo widoczne, pozwala bardziej efektywnie zarządzać ich czasem pracy i skierować na inne kluczowe odcinki, np. na stanowisko kasjera. Sieci handlowe próbują naprawiać sytuację, wspomagając się pracownikami z zagranicy, jednak to nowe rozwiązania technologiczne odgrywają coraz istotniejszą rolę w radzeniu sobie z tym problemem.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony