REKLAMAGOODMAN - Baner Główny (maj-czerwiec 2018)

HANDEL I DYSTRYBUCJA

LOGISTYKA DLA HANDLU

 

4 grudnia 2017, 08:30

artykuł sponsorowany

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

17 października 2017 r. Austrian Post sprzedał 100% udziałów w spółce PostMaster wycofując się tym samym z rynku przesyłek adresowych i bezadresowych w Polsce. Nowym właścicielem spółki działającej w obszarze dystrybucji bezadresowej przesyłek marketingowych jest polska spółka POST SA utworzona z regionalnych firm dystrybucyjnych będących również do tej pory partnerami PostMastera.

REKLAMAKORAL - belka w artykułach - Bracia Koral (Smaki dzieciństwa) - maj 2018

"Rozpoczyna się nowy rozdział w działalności PostMastera. Planujemy stale rozwijać naszą ofertę m.in. dzięki dodatkowemu doświadczeniu właścicieli w zakresie branży IT, logistyki, rynku nieruchomości czy też prowadzenia różnych sieci franczyzowych oraz agencji reklamowych, a jednocześnie podnosić jakość świadczonych przez nas usług. To ludzie tacy, jak nowi właściciele wiedzą najwięcej o tym, co należy robić żeby jakość kolportażu była najwyższa z możliwych. Chcemy dołożyć wszelkich starań, żeby stworzyć najlepszy i najbardziej profesjonalny podmiot na rynku, gotowy sprostać również potrzebom klientów w zakresie kreacji komunikacji marketingowej oraz wyzwaniom nowych technologii" – mówi Marek Harat, reprezentujący  POST SA, nowego właściciela PostMastera.

PostMaster to spółka świadcząca usługi dystrybucji bezadresowej przesyłek marketingowych, takich jak ulotki czy gazetki reklamowe. Nowy właściciel planuje nie tylko kontynuowanie dotychczasowej działalności pod brandem PostMaster, ale również wprowadzanie nowych usług dla swoich klientów.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 2
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (4)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~zorientowany w sprawie 4 miesiąc temuocena: 100% 

  Ściema ściema ściema. Ctrl to kupił pod inną nazwą żeby zamydlić urząd ochrony konkurencji. Poza tym POST Master spalony że swoją chorą ideologią ludzi jeszcze z idmarketing. Dziadostwo jakie było takie jest. Pakiety w koszykach się tylko zwiększyły. Jakość spadła jeszcze bardziej. Ile udzwigną tyle doniosą biedni kolporterzy. Reszta OGROMNĄ RESZTA na skup makulatury. Prezes zaczaruje w rozmowie z klientem nierealną ideologią. Paranoja że wogóle mają zlecenia. Wyrzucanie pieniędzy na śmietnik.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Maciek 3 5 miesięcy temu

  podobno będę placic więcej, sie okaze jak zwykle po robocie!

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~król 2 5 miesięcy temu

  Może przynajmniej teraz Post zacznie płacić sensownie za roznoszenie...

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~Poinformowany 1 5 miesięcy temuocena: 67% 

  POST SA = Ctrl System.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony
"