REKLAMAHELIO - Baner Główny - MASY (11-17.11.2019)
e-commerce

e-commerce (fot. Źródło: Fotolia)

Spółka OEX24, która m.in. oferuje usługi wspierające detaliczny handel e-commerce, wraz z firmą Uno Capital utworzą nowy podmiot – spółkę 4Shops – która prowadzić będzie działalność polegającą na hurtowej obsłudze krajowego rynku handlu detalicznego, przy wykorzystaniu technologii e-Commerce. Jest wniosek o zgodę UOKiK.

REKLAMA

Spółka OEX24 należy do grupy kapitałowej OEX, specjalizującej się w usługach dla biznesu w trzech głównych segmentach: e-biznes, wsparcie sprzedaży oraz zarządzanie sieciami punktów sprzedaży detalicznej. Spółki z grupy OEX oferują m.in. usługi IT wspierające sprzedaż oraz obsługę e-commerce: od projektu e-sklepu, poprzez dostarczenie odpowiedniej technologii, obsługę marketingową, magazynowanie i wysyłkę towaru do klientów aż po obsługę posprzedażową.

Z kolei grupa kapitałowa Uno Capital, do której należy drugi uczestnik koncentracji, działa na rynku obrotu nieruchomościami, poradni psychologicznych i psychiatrycznych oraz prowadzi działalność inwestycyjną i finansową.

Wspólny przedsiębiorca zostanie utworzony w oparciu o już istniejącą spółkę zawiązaną na potrzeby koncentracji przez Uno Capital. Wspólny przedsiębiorca będzie prowadzić działalność polegającą na hurtowej obsłudze krajowego rynku handlu detalicznego, w tym rynku HoReCa oraz rynku drogeryjnego, przy wykorzystaniu technologii e-Commerce, w zakresie produktów żywnościowych i kosmetycznych.

Jednym z tych warunków jest uzyskanie zgody Prezesa UOKiK.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony