REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk - Baner Główny (17.02 - 01.03.2020)
fot. Wikimedia Commons/A.Grycuk, na lic. CC BY-SA-3.0

fot. Wikimedia Commons/A.Grycuk, na lic. CC BY-SA-3.0 (Małgorzata Kidawa-Błońska, kandydatka Koalicji Obywatelskiej na stanowisko premiera )

Kandydatka Koalicji Obywatelskiej na premiera Małgorzata Kidawa-Błońska (PO-KO) zapowiedziała, że w sobotę na konwencji w Poznaniu Koalicja Obywatelska przedstawi swój program dla przedsiębiorców i pracowników.

REKLAMA

Jak podaje serwis pb.pl, Kidawa-Błońska spotkała się w piątek z właścicielką jednej z cukierni działającej na warszawskiej Woli. Na konferencji prasowej po tym spotkaniu zapewniła, że program wyborczy Koalicji Obywatelskiej został przygotowany „w rozmowach z ludźmi".

„Nasz program jest propozycją wspólnego, merytorycznego budowania lepszego jutra w Polsce. Robimy to razem” – zaznaczyła kandydatka na premiera z ramienia KO.

Zapowiedziała też, że KO podczas sobotniej konwencji regionalnej w Poznaniu przedstawi program pomocy dla firm w Polsce i dla „ludzi, którzy pracują”. Praca musi się opłacać" – uzasadniła podkreśliła Małgorzata Kidawa-Błońska.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Prezes 1 5 miesięcy temuocena: 100% 

  Bla, bla, bla, bla... i nic ciekawego się nie dowiedzieliśmy, kompletnie nic. Stek pustych frazesów i żadnych konkretów. Czyli standard w wykonaniu pseudoliberałów.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
do góry strony