REKLAMAHELIO - Baner Główny - MASY (11-17.11.2019)
Christophe Rabatel, prezes Carrefour Polska

Christophe Rabatel, prezes Carrefour Polska

Carrefour Cycling Team w silnym składzie wystartuje w Tour de Pologne Amatorów, które odbędzie się 9 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej. 

REKLAMAVITAKRAFT - VITA NATURE - BELKA W ARTYKUŁACH (15-30.11.2019)

Wyścig kolarskich amatorów wystartuje w najbliższy piątek o 7:30 na trasie Bukovina Resort – Bukowina Tatrzańska. Zawodnicy mają do przejechania 60 km, a na trasie czekają na nich wymagające podjazdy, m.in. Ściana Harnaś, Ściana Bukovina oraz podjazd do Bukowiny Tatrzańskiej.

Na starcie stanie ponad 20 kolarzy z Carrefour Cycling Team, którzy w wyścigu będą się ścigać już po raz trzeci. Zespół poprowadzi Christophe Rabatel, prezes Carrefour Polska, który dołączył do rowerowej drużyny. - To będzie mój pierwszy start w Tour de Pologne Amatorów. Cieszę się, że mogę dołączyć do naszej kolarskiej drużyny Carrefour Cycling Team – mówi Christophe Rabatel, Prezes Carrefour Polska.

– Biorąc udział w wyścigu pokazujemy, że Carrefour, w ramach swojej strategii transformacji żywieniowej dla wszystkich, nie tylko zachęca klientów do lepszego jedzenia i aktywności fizycznej, aby promować zdrowy styl życia. To wartości ważne dla nas wszystkich i jako pracownicy Carrefour również je podzielamy – dodaje Christophe Rabatel.

Tour de Pologne Amatorów towarzyszy głównym zawodom od 2010 roku i na stałe wpisał się w krajobraz największego polskiego wydarzenia kolarskiego. Wyścig pozwala wszystkim, którzy kochają kolarstwo i sportowe zmagania, spróbować swoich sił na jednym z odcinków trasy, którą następnie pokonują profesjonaliści podczas 7. etapu Tour de Pologne. Wyścig amatorów jest też okazją do przekazania wsparcia potrzebującym. W tym roku część wpisowego z Tour de Pologne Amatorów jest przeznaczona na pomoc w rehabilitacji Ryszarda Szurkowskiego. Ponadto, przy okazji wyścigu, na rzecz legendy polskiego kolarstwa organizowane są też trzy charytatywne aukcje. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony