REKLAMAPURELLA - SuperShots - Baner Główny (od 13 lipca)
Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał

Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał (fot. materiały własne)

Krzysztof Tokarz, prezes Grupy Kapitałowej Specjał, w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl podczas IX Kongresu Handlu i Dystrybucji 2016 ocenił, że rok 2016 będzie w Specjale "rokiem wielkiego porządkowania w segmencie hurtowym". Podtrzymał także zapowiedzi posiadania 10 tys. placówek franczyzowych powiązanych z GK Specjał już w roku 2017, choć zastrzegł, że realizacja tego planu może zostać zagrożona, jeśli sklepy franczyzowe zostaną jednak opodatkowane podatkiem handlowym przez parlament.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

- Mamy plany wzrostowe, rozmawiamy tez z firmami na temat przejęć i być może jakieś przejęcie firm hurtowych w tym 2016 r. nastąpi. Natomiast najważniejszym elementem jest porządkowanie portfolio produktów, porządkowanie producentów, porządkowanie systemu rabatowania dla naszych klientów, ale także głębokie renegocjacje, po to, żeby można było naszym odbiorcom zagwarantować bardzo dobre ceny, bo to jest naszym celem - podkreślił Krzysztof Tokarz.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony