REKLAMAPRIM - KABANOS - BANER GŁÓWNY - (05.07 - 03.10.2019)
Kiosk Ruch

Kiosk Ruch (fot. mat. prasowe)

PKN Orlen, po tym jak sąd drugiej instancji zatwierdził układ Ruchu z wierzycielami, podtrzymuje swoją chęć przejęcia spółki. Prezes Orlenu Daniel Obajtek zapowiada, że opracowywana jest już strategia dla nowego podmiotu. Sieć kiosków będzie  rozwijać się w kierunku bardziej wygodnych rozwiązań dla konsumentów.

REKLAMAKAiN - belka w artykułach (sierpień-wrzesień 2019)

– Decyzję sądu przyjąłem z zadowoleniem, ponieważ  było ryzyko, że spółka czasowo nie przetrwa. Złożyliśmy bardzo poważną ofertę poprzedzoną badaniami i opiniami ekspertów. Ruch ma pewne elementy biznesowe podobne do naszych, chociażby sprzedaż detaliczną – powiedział Obajtek portalowi money.pl.

Dopytywany, czy Ruch będzie szedł w stronę sklepu convenience typu Żabka czy abc, powiedział, że Orlen szuka właśnie takich rozwiązań. – Musimy dograć szczegóły umowy, mamy wizję jak zoptymalizować działalność Ruchu. W naszej strategii rozwoju dla tej spółki znajdzie się zarówno prasa, detal, jak i logistyka – przyznał Obajtek, podkreślając historyczne znaczenie i pozycję Ruchu na polskim rynku. Zaznaczył także, że dzięki temu PKN Orlen chce m.in. podkreślać patriotyzm gospodarczy.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 8

 • 6
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony