REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

Irlandzka sieć sklepów coraz bliżej otwarcia. Na popularnym portalu rekrutacyjnym został zamieszczona oferta pracy. Detalista poszykuje osób na stanowisko doradcy klienta.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Oferta pracy jest ważna do 3 lipca, co może oznaczać, że w okresie wakacyjnym sieć może otworzyć swój pierwszy sklep w Polsce. Lokalizacja była znana już wcześniej – to warszawskie centrum handlowe Galeria Młociny. Przypomnijmy, że Primark od ponad roku przymierza się do debiutu na polskim rynku. Ostatnio plany pokrzyżowała pandemia.

Wraz z otwarciem galerii handlowych firma rozpoczęła rekrutację. „Szukamy zaangażowanych osób, które mogą pomóc nam stać się kolejnym wielkim trendem w Polsce. Nasi asystenci ds. sprzedaży detalicznej odgrywają znaczącą rolę w rozwoju naszego biznesu” – czytamy w ofercie.

Zobacz także: Primark planuje rozwój w Polsce i Stanach Zjednoczonych

„Jako asystent ds. sprzedaży detalicznej będziesz odpowiedzialny(‐a) za wiele rzeczy w sklepie. Dbanie o ekspozycję i sprzedaż produktu to główny codzienny obowiązek. Wykorzystując swoją pasję do mody sprawisz aby nasze wystawy wyglądały niesamowicie. Zrobisz to nie tylko uzupełniając produkty, ale także utrzymując sklep w nienagannym stanie, prawidłowo prezentując ubrania i maksymalizując sprzedaż, oferując codziennie ich pełną ofertę” – podano.

Wśród wymagań, jakie mają spełniać kandydaci do pracy są: pozytywne nastawienie, ciekawość, elastyczne podejście do pracy, świetna obsługa klienta, pasja do mody i możliwość dostosowania się, jeśli chodzi o godziny pracy (od poniedziałku do niedzieli, w niepełnym lub pełnym wymiarze godzin). Ogromną zaletą, jednakże nie wymogiem koniecznym, będzie posiadanie wcześniejszego doświadczenia w handlu detalicznym, bądź obsłudze klienta. Sieć gwarantuje, że w zamian otrzymuje się umowę o pracę i pakiet socjalny.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony