REKLAMAPszczółka - baner główny - Mietowe
Hala produkcyjna Prime Food

Hala produkcyjna Prime Food (fot. mat.pras.)

Firma Prime Food sonduje polski popyt na mięso świń karmionych paszą niezawierającą składników modyfikowanych genetycznie i nie leczonych antybiotykami – czytamy w Pulsie Biznesu.

REKLAMAKONGRES FMCG - belka w artykułach

Duńska firma, która ma zakład produkcyjny w pomorskim Przechlewie ma w grupie cały łańcuch produkcyjny, więc jest w stanie w pełni kontrolować, co się dzieje z trzodą chlewną. Paweł Nowak, prezes Prime Food przyznaje na łamach Pulsu Biznesu, że produkcję mięsa ze świń karmionych paszą niezawierającą składników modyfikowanych genetycznie i nie leczonych antybiotykami, jego firma rozpoczęła z myślą o rynku amerykańskim. Jednak zainteresowanie tym produktem widać również w Europie Zachodniej, choć na mniejszą skalę. Polska dopiero do tego dojrzewa.

W Pulsie Biznesu czytamy, że Prime Food rozmawia na temat mięsa bez GMO i antybiotyków ze swoimi największymi odbiorcami w kraju, a na razie sprzedaje je w sklepie firmowym i kilku sklepach internetowych.

Więcej w Pulsie Biznesu

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony
"