REKLAMADan Cake - Baner Główny (lipiec-sierpień 2018)
Stacja paliw sieci Circle K Polska

Stacja paliw sieci Circle K Polska (materiały prasowe)

Firma Circle K Polska oficjalnie rozpoczęła rebranding stacji Statoil na Circle K. Jednak nie tylko stacje zmienią nazwę, zmiany będą dotyczyć także programu lojalnościowego Statoil Extra.

REKLAMADANONE - Danonki - Belka w artykułach (lipiec 2018r.)


11 maja nastąpiła zmiana nazwy programu lojalnościowego Statoil Extra na Circle K Extra Club. Jak zapewniają przedstawiciele firmy zmiana nazwy nie oznacza jednocześnie modyfikacji zasad na jakich program działał dotychczas. Program pod nową nazwą kontynuuje dotychczasowe zasady uczestnictwa w programie, a punkty nadal są ważne 3 lata od ich wydania.

Circle K Extra Club to program lojalnościowy umożliwiający zbieranie punktów przy okazji zakupów na stacjach Circle K (dawniej Statoil) oraz wymianę ich na nagrody oferowane w specjalnym katalogu.

Z programu można korzystać na ponad 350 stacjach należących do firmy Circle K w Polsce.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 11

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 4
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (2)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~Klient 2 6 miesięcy temuocena: 100% 

  Pitolenie o szopenie czyli gdzie teoria rozmija się z praktyką. System nie daje możliwości dokończenia rejestracji karty Premium Club.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
 • ~BASIU 1 ponad rok temuocena: 0% 

  dlaczego teraz po zalogowaniu się do programu nie widzę ile mam punktów? jeszcze miesiąc temu było to widoczne zaraz po zalogowaniu wraz z datą końca ich ważności.

  oceń komentarz
do góry strony