REKLAMARC Foods - baner główny - grudzień 2018

Usługę moneyback spopularyzowały banki, które pierwotnie promowały w ten sposób transakcje bezgotówkowe. Jednak wraz ze spadkiem opłat intercharge instytucje finansowe ograniczyły tę ofertę lub się z niej wycofały. Obecnie tą formą premiowania zakupów zaczynają się interesować e-sklepy.

REKLAMAPszczółka - Belka w artykułach - Sympatie (13-16.12.2018)
Programy moneyback interesują e-sklepy

Programy moneyback interesują e-sklepy (Pixabay CC0)

Platforma dla sklepów internetowych Shoper uruchomiła program Shoper Bonus, w którym klienci otrzymują zwrot części wartości zakupów. Klienci e-sklepów korzystający z dedykowanej aplikacji mogą uzyskać zwrot części kwoty transakcji, najczęściej jest to 2-3 zł. za każde wydane 100 zł. Kwota nalicza się na zarejestrowane w aplikacji konto e-mail, a zgromadzone pieniądze, po osiągnięciu minimalnego poziomu, można wypłacić na konto bankowe lub konto PayPal. Dodatkowo sprzedawcy mogą oferować różne bonusy.

– Przejrzysty model zwrotu części kwoty za zakupy to nowa jakość w lojalności i najlepsza forma nagradzania kupujących, na tyle dla nich atrakcyjna, że przekłada się na zwiększenie liczby nowych i powracających klientów oraz większą wartość koszyka. Dodatkowo aplikacja automatyzuje działania remarketingowe oraz poszerza zasięg oferty e-sklepu – podkreśla Michał Szelągowski, członek zarządu firmy Starbonus, twórcy aplikacji.

– Do sukcesu w e-commerce nie wystarczy założenie sklepu. O klientów trzeba cały czas zabiegać i również na tym polu wspieramy sprzedawców. Bonus w postaci zwrotu części kwoty zwiększa konkurencyjność sklepu, szczególnie w tak gorącym okresie dla sprzedawców jak przedświąteczne przygotowania – komentuje Jacek Zientkiewicz, brand manager platformy Shoper.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony