REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020

Klienci, którzy założą w banku City Handlowym kartę kredytową City Simplicity i spełnią określone kryteria, otrzymają karty prezentowe na zakupy w sieci Lidl o łącznej wartości 400 zł - poinformował bank.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020
Na zdj. karty podarunkowe dostępne w sklepach sieci Lidl

Na zdj. karty podarunkowe dostępne w sklepach sieci Lidl (fot. materiały własne)

Aby skorzystać z promocji, klienci będą musieli minimum raz zalogować się do serwisu bankowości internetowej za pomocą aplikacji mobilnej banku. To warunek konieczny do spełnienia w trakcie pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.

Drugi warunek to wydanie minimum 2 tys. zł na płatności kartą City Simplicity. W tym wypadku klienci mają nieco więcej czasu - odpowiedni pułap wydatków muszą osiągnąć do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową.

Gdy powyższe kryteria zostaną spełnione, klient otrzyma dwie karty prezentowe na zakupy w sieci Lidl o łącznej wartości 400 zł (dwie karty po 200 zł). Bank obiecuje, że prześle nagrody najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu, w którym klient spełni warunki promocyjnej oferty.

Karty na zakupy w sieci Lidl wykorzystywać można wielokrotnie. Ich okres ważności to sześć miesięcy. Saldo karty można sprawdzać przez internet.

Oferta City Handlowego dotyczy nowych posiadaczy kart kredytowych i ważna jest do 20 kwietnia br.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony