REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Hala Makro w Zielonej Górze

Hala Makro w Zielonej Górze (fot. Makro, za: YouTube)

Sieć Makro Cash & Carry zakończyła przebudowę hali zlokalizowanej w Zielonej Górze, przy ul. Gorzowskiej 2. Obiekt po renowacji działa w innym formacie, posiada nieco inny asortyment oraz w odmienny sposób niż dotychczas prezentuje produkty.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

- Testujemy różne rozwiązania, razem z klientami pracujemy nad asortymentem, nad cenami. Jest to element strategii naszej formy polegającej na dostosowaniu hal, ich formatu i asortymentu do potrzeb i potencjału lokalnego rynku. Zredukowaliśmy asortyment, zmieniliśmy ekspozycje, sprowadziliśmy asortyment lokalny, zmieniliśmy ułożenie towarów. Wszystko po to, żeby naszym klientom ułatwić zakupy - komentuje Arkadiusz Dubas, dyrektor hali w Zielonej Górze.

Przebudowa hali w Zielonej Górze to jeden z elementów realizowanej od niedawna przez polski oddział Makro strategii dopasowywania formatów hal do potrzeb lokalnych rynków. W ramach tej strategii Makro stopniowo udoskonala i unowocześnia największe ze swoich hal, natomiast rezygnuje z działalności większości małych hal, działających w formacie tzw. "satelitów". Dotychczasowych klientów tych drugich hal Makro zamierza dalej obsługiwać poprzez prowadzenie aktywnej dystrybucji.

Makro Cash & Carry posiada w Polsce 41 hal, w tym 11 hal mniejszego formatu (ten format jest jednak od niedawna wygaszany - zamkniętych zostanie 10 tego typu hal, za wyjątkiem obiektu w Słupsku). Sieć należąca do Grupy Metro zatrudnia aktualnie w naszym kraju ponad 5,5 tys. osób.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony