REKLAMAMLEKOVITA - Święta Mascarpone/Twaróg - Baner Główny (08-13.12.2019)
Przepisomat firmy ITECOM

Przepisomat firmy ITECOM (fot. materiały prasowe)

Multimedialne urządzenie umieszczane w sklepie umożliwia klientowi znalezienie przepisu na danie, wydrukowanie go razem z listą zakupów bądź wysłanie jej na skrzynkę mailową.

REKLAMAATLANTA POLAND - BAKAL - ŚWIĘTA - BELKA W ARTYKUŁACH (09-24.12.2019)

Przepisomat umożliwia wyszukiwanie przepisów – wystarczy zeskanować kod kreskowy danego produktu lub wpisać składnik. Urządzenie bierze pod uwagę również konkretną dietę albo wybrany rodzaj kuchni. Właściciel sklepu może za pomocą urządzenia przekazywać klientowi pożądane treści. Po wejściu do sklepu klient ma możliwość wyszukania przepisu według ulubionych produktów lub przejrzenia tych polecanych w danym tygodniu. To właściciel sklepu decyduje, co wyświetli się na ekranie i z jaką listą zakupów klient będzie poruszał się po sklepie. Wyświetlając propozycję przepisu na danie, ma możliwość lokowania produktu konkretnej marki. Na urządzeniu podczas jego pracy, jak i w stanie bezczynności jest możliwość wyświetlania reklam graficznych bądź animacji, będących swoistą formą wewnętrznej komunikacji z konsumentem.

Zobacz więcej na: http://www.przepisomat.com

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony