REKLAMAHelio masy
Przewodnik po handlu w Polsce 2017

Przewodnik po handlu w Polsce 2017 (materiały własne)

Na rynku pojawiła się siódma edycja unikalnego i prestiżowego „Przewodnika po handlu w Polsce”. To unikalna publikacja, która oprócz pogłębionych analiz i prognoz dla sektora handlu i dystrybucji, oferuje informacje na temat firm i kontakty z przedstawicielami 1530 sieci handlowych, hurtowni spożywczych i drogeryjnych, aptek, stacji paliw i drogerii.

REKLAMATargi Kielce - Artykuły

W „Przewodniku po handlu w Polsce” Czytelnicy znajdą solidną porcję informacji o ponad 300 sieciach handlowych i grupach zakupowych, niemal 30 e‑sklepach, ponad 30 sieciach stacji paliw, na których funkcjonują sklepy, a także spis 25 największych sieci aptek, 25 sieci drogeryjnych, ponad 1100 hurtowni ogólnospożywczych oraz niemal 50 dystrybutorów i hurtowni kosmetycznych.

Wszystko to okraszone wnikliwymi analizami, komentarzami ekspertów i prognozami przygotowanymi przez naszych dziennikarzy, co jeszcze bardziej podnosi wartość Przewodnika. By dać możliwie pełny obraz rynku FMCG, powołujemy się na dane kilkunastu firm analitycznych. Choć pojawiają się pewne różnice w szacunkach dotyczących sytuacji branży (wynikają z odmiennych metodologii badań), to zdecydowaliśmy się zaprezentować wszystkie dane, do których dotarliśmy.

W ten sposób powstało unikalne opracowanie – wieloaspektowa wizja rozwoju handlu w Polsce sięgająca nawet do 2030 roku. Przewodnik to lektura obowiązkową dla wszystkich menadżerów związanych z handlem spożywczym i kosmetyczno-chemicznym oraz dla dyrektorów handlowych czy pracowników działów marketingu firm producenckich i dystrybucyjnych. Przewodnik to szansa na jeszcze lepsze poznanie rynku, kontrahentów, a także przygotowanie strategii firmy na to co może się wydarzyć w najbliższych kilkunastu latach.
„Przewodnik po handlu w Polsce” został przygotowany przez redakcje magazynów „Wiadomości Handlowe” i „Wiadomości Kosmetyczne”.

Wersję skróconą raportu można pobrać jako załącznik z działu multimedia.

KLIKNIJ TU I ZAMÓW "PRZEWODNIK PO HANDLU W POLSCE”

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony
"