REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)
Baltona

Baltona (Baltona)

Przedsiębiorstwa Handlu Zagranicznego "Baltona" S.A. poinformowała, że skonsolidowane przychody Grupy w październiku 2019 roku wyniosły 49 949 000 zł i były wyższe od wyników osiągniętych w analogicznym okresie ubiegłego roku o 14 proc.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Firma w komunikacie przytaczanym przez portal infostrefa.pl przekazała również, że skonsolidowane przychody całej Grupy w okresie styczeń październik 2019 r. wyniosły 459.499 000 zł i były wyższe od wyników osiągniętych w analogicznym okresie ubiegłego roku o 15 proc.

Baltona podkreśliła, że na wyniki firmy w październiku wpłynęły w szczególności przejściowe ograniczenia w pełnym zatowarowaniu, które były związane ze zmianą modelu logistyki lotniskowej oraz posiadanym poziomem kapitału obrotowego.

Spółka napisała również, że w październiku 2019 roku do na jej konto wpłynęło 45 mln zł z emisji obligacji. Zostały one przeznaczone w pierwszej kolejności na uregulowanie przeterminowanych zobowiązań handlowych.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (1)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
 • ~111 1 7 miesięcy temu

  W zeszłym roku Baltona miała kilka sklepików tymczasowych w Warszawie, a teraz ma ich 14 , w tym największy sklep na całym lotnisku. Ten wzrost nie powala biorąc pod uwagę ten aspekt.

  oceń komentarz  zgłoś do moderacji
REKLAMAWH Market Spółdzielnie_Halfpage_czerwiec-lipiec 2020
do góry strony