REKLAMAHELIO - NATURA - BANER GŁÓWNY (17-23.02.2020)
Bartłomiej Górzny, Head Of Business Poland - Ukraine - Baltics w firmie TCC

Bartłomiej Górzny, Head Of Business Poland - Ukraine - Baltics w firmie TCC (materiały prasowe)

Strona 4 z 4
REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 1 (28.01 - 29.02.2020)

Kolejnym polem bitwy jest walka o serca konsumentów. Polacy są coraz zamożniejsi, co przekłada się na wzrost wymagań, oczekiwań i aspiracji. Proste mechanizmy promocyjne, działania oparte wyłącznie na podejściu transakcyjnym czy komunikacja wokół niskich cen będą musiały zostać uzupełnione o bardziej zaawansowane narzędzia marketingowe i sprzedażowe. Potwierdzają to wyniki badania polskich konsumentów, które niedawno przeprowadziliśmy. Respondenci mieli odpowiedzieć na pytanie: „Czego oczekują od swojego sklepu spożywczego, poza niskimi cenami, odpowiednim asortymentem, lokalizacją i wygodą w robieniu zakupów?” Okazuje się, że dla aż 47 proc. pytanych istotne jest dostarczanie im inspiracji w przygotowywaniu smacznych i zdrowych potraw w domu. 42 proc. respondentów oczekuje wsparcia w gotowaniu, a 37 proc. - odrywania nowych smaków i kuchni z różnych stron świata. Wyraźnie widać jak bardzo zmienili się konsumenci i ich postrzeganie sklepu, w którym robią zakupy.

(…)

Wkrótce portal wiadomoscihandlowe.pl opublikuje kolejne fragmenty rozmowy z Bartłomiejem Górznym, Head Of Business Poland - Ukraine - Baltics w firmie TCC.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony