REKLAMAMLEKOVITA - DarPro 2020 - Baner Główny (kwiecień 2020)

(fot. materiały prasowe HL Display)

Strona 2 z 3
REKLAMADOBROWOLSCY - Syty Wilk Pomaga - Belka w artykułąch (06.04 - 01.03.2020)

Szacuje się, że zarządzanie półkami, np. uzupełnianie produktów pochłaniają do 45 proc. siły roboczej (Oliver Wyman, 2019). Aby wyeliminować koszty pracy z tego obszaru, sklepy muszą inwestować w systemy, które automatycznie ustawiają produkty frontem do przodu, umożliwiają automatyczną aktualizację cen oraz upraszczają proces uzupełniania zapasów. Dzięki przestrzeganiu zasady FIFO („pierwsze weszło, pierwsze wyszło”) i zapewnieniu dobrze zaopatrzonych półek, zautomatyzowane systemy zarządzania powierzchnią półek mogą potencjalnie skrócić godziny pracy nawet o 40 proc. (badania HL Display w sklepach testowych, przez Nielson, 2015).

Inwestowanie w automatyzację to skuteczny sposób zarządzania kategoriami produktów oraz utrzymywania ich nieskazitelnego wyglądu. HL Display oferuje rozwiązania merchandisingowe,które nie tylko pozwalają oszczędzić czas, ale także odpowiadają na najczęstsze wyzwania związane z efektownym funkcjonowaniem – czasochłonnym uzupełnianiem zapasów, utrzymywaniem produktów frontem do przodu, regularną aktualizacją cen i wprowadzaniem zmian w planogramach.

Przyłącz się do rewolucyjnych zmian w sklepach detalicznych.

Ponieważ sprzedaż detaliczna błyskawicznie się rozwija, niezbędne jest reagowanie na ciągle zmieniające się potrzeby i oczekiwania klientów. Kierownicy i właściciele sklepów muszą sprawić, aby sprzedaż detaliczna tworzyła miłe doświadczenia zakupowe, a nie była tylko transakcją. Przechodząc na automatyzację, sklepy mogą zaoszczędzić czas pracowników, aby mogli zająć się tworzeniem lepszych doświadczeń zakupowych, które wpłyną na zwiększenie ilości klientów i wzrost sprzedaży.

Oto kilka przykładów łatwego zautomatyzowania sklepów, oferowanych przez HL Display:

Multivo™ to system zarządzania powierzchnią półki, dzięki któremu codzienna praca polegająca na uzupełnianiu, przesuwaniu produktów na front i nanoszeniu zmian w planogramach staje się szybsza i łatwiejsza niż kiedykolwiek. Poprzez zastosowanie systemu push&pull możliwe jest automatyczne facowanie wielu produktów, jest to szczególnie istotne w tak kompleksowych kategoriach jak Zdrowie i Uroda. W ten sposób półki zawsze wyglądają atrakcyjnie i są idealnie zaopatrzone, a personel nie musi poświęcać dużej ilości swojego czasu utrzymaniu porządku na półkach. System wymaga jedynie przedniej listwy, co sprawia, że zarówno instalacja, jak i codzienna praca są znacznie łatwiejsze. System Multivo™ jest częścią asortymentu należącego do Sustainable Choice i jest dostępny w wersji z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony