REKLAMAKORAL - Bracia Koral - Rożek - Baner Główny (06-10.04.2020)

(fot. materiały prasowe HL Display)

Strona 3 z 3
REKLAMANutrend - Belka w artykułach - Baner nr 2 (16.03 - 16.04.2020)

Roller Track™ to gotowy do zamontowania na półce, system grawitacyjnego frontowania produktów, który oferuje ich pełną widoczność, a przez to umożliwia kupującym dokonanie szybkiego i łatwego wyboru. System frontowania grawitacyjnego, przesuwa produkty do przodu, umożliwiając natychmiastowe wykrywanie braków towarowych oraz ułatwia uzupełnianie towarów od frontu lub od tyłu, co z kolei ogranicza koszty pracy.

System ramek Facer™ zmniejsza ryzyko umieszczenia zbyt dużej ilości szklanych czy aluminiowych produktów na półce, ogranicza możliwość ich stłuczenia, a jednocześnie zapewnia doskonałą ekspozycję asortymentu. Jest to skuteczny i łatwy system, który umieszcza się bezpośrednio na półce. Każdy rząd butelek lub puszek umieszczony jest w metalowej ramce o regulowanej szerokości. Ramka od przodu jest przysłonięta listwą frontową, która umożliwia umieszczenie dodatkowej komunikacji. Produkty zostają ustawione na przodzie półki za pomocą jednego pociągnięcia. System utrzymuje produkty w jednej linii oraz skraca czas potrzebny na ustawianie poduktów na przodzie półki. Można go wykorzystać prawie w każdej kategorii.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony