REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020

(mat. prasowe)

W czwartek, 28 marca ruszył supermarket Lewiatan w Piekoszowie pod Kielcami. Nowa placówka jest jedną z największych zrzeszonych w Polskiej Sieci Handlowej Lewiatan. Zostały w niej wprowadzone innowacyjne, ekologiczne rozwiązania, m.in. energia elektryczna pobierana jest z biogazowni.

REKLAMA

Sklep oferuje ok. 7500 produktów, w tym głównie artykuły spożywcze, ale też przybory kuchenne i domowe. Mięso i przetwory oraz ciasta i słodycze sprzedawane są na stoiskach ladowych. W ofercie supermarketu znajdują się także produkty bio oraz zdrowa żywnością. Przy sklepie funkcjonuje również salonik prasowy.

– Sklep Lewiatan w Piekoszowie jest jedną z największych placówek Sieci Lewiatan. W nowej placówce po raz pierwszy zastosowaliśmy instalacje chłodnicze na glikol oraz wykorzystaliśmy energię elektryczną z biogazowni. W planach mamy wprowadzenie takich rozwiązań w kolejnych sklepach Lewiatan – mówi Katarzyna Sieradzan, wiceprezes zarządu Spółki Lewiatan Kielce.

Całkowita powierzchnia sklepu wynosi 1500 mkw., sprzedażowa – 1000 mkw. Zatrudnienie znalazło w nim 35 osób.

Polska Sieć Handlowa Lewiatan, obchodząca w tym roku jubileusz 25-lecia obecności na rynku, obecnie zrzesza 3209 sklepów, w tym ponad 430 supermarketów, ponad 1800 dużych sklepów, około 900 placówek średniej wielkości oraz niespełna 40 małych sklepów. Łączne obroty sieci w 2018 roku przekroczyły 12,5 mld zł.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony