REKLAMAMLEKOVITA - Wypasione 2020 - Baner Główny (01-10.06.2020)

HoReCa - rynek gastronomiczny

 

15 marca 2019, 13:35

samrtfon

samrtfon (fot. materiały prasowe, Allegro)

Portal dociera już do ponad 80 proc. mieszkańców Polski, w ostatnim roku zwiększyła się również liczba restauracji dostępnych na platformie.

REKLAMAFPP/CALPE_belka w artykulach_28.05-04.06.

Należąca do Takeaway.com firma działa na rynku od 2010 roku. Od tego czasu mocno urosła. Jak czytamy w rocznym raporcie całej grupy, w Polsce za pośrednictwem Pyszne.pl liczba zamówień w 2018 roku wzrosła o 46 proc. w stosunku do wyniku z zeszłego roku – Polska wciąż jest jednym z najszybciej rozwijających rynków, na których jesteśmy dostępni.

W 2018 roku oferta restauracji na Pyszne.pl wzrosła o 13 proc. i jest niemal dwa razy większa niż oferta bezpośredniej konkurencji. Firma wdrożyła także w Krakowie oraz Wrocławiu usługę Scoober. To rozwiązanie dla restauracji, które nie posiadają własnego transportu.

Firma szacuje, że poprzez jej platformę dania zamawiać może już blisko 82 proc. Polaków. Aktywna baza konsumentów w ciągu roku wzrosła o 34 proc. i obecnie wynosi 2 mln, co stanowi blisko 6 proc. całej populacji. – W związku z przejściem od zamawiania przez telefon do składania zamówień online, spodziewamy się, że sprzedaż internetowa będzie podstawowym czynnikiem wzrostu dla polskiej gałęzi naszego biznesu. 

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMAB-BIO lody - Half Page (21.05.-04.06.2020 r.)
do góry strony