REKLAMAPRIM (KABANOS) - GRILL - Baner Główny (29.04-31.07.2020)

BRANŻA PO GODZINACH

 

18 listopada 2019, 20:23

(Pixabay.com)

Serwis niebezpiecznik.pl otrzymał zgłoszenie, że PZU ujawniło e-maile kilkuset osób, poprzez wysłanie wiadomości, w której adresy osób nie były ukryte. Jako rekompensatę proponuje… bony do Biedronki.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Maile wysyłane do grupy osób powinny być wysyłane do adresatów w kopiach ukrytych, tzw. BCC lub UDW. Wszystko po to, żeby każdy z adresatów  nie widział adresów email pozostałych. Niestety w PZU ktoś nieopatrznie wysłał maila przekazując adresy email wszystkim adresatom swojej korespondencji.

Firma szybko się zorientowała, że coś poszło nie tak. Niebezpiecznik.pl otrzymał kopie maila, który PZU wysłało do swoich klientów.

Szanowni Państwo,w wyniku ludzkiej pomyłki wiadomość o Pani/Pana przystąpieniu do Klubu została wysłana do wielu jawnych adresatów. Serdecznie przepraszamy za zaistniałą sytuację. W ramach przeprosin przekazujemy Pani/Panu dodatkowy benefit w postaci bonu do sklepów Biedronka w wysokości 15 zł. Dochowamy najwyższych starań, by taka sytuacja nigdy więcej nie miała miejsca – napisano w liście.

PZU wytłumaczyło także, jakie kroki podjęło, aby zapobiec w przyszłości takim sytuacjom.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony