REKLAMAROS-SWEET - Pestki dyni w czekoladzie - Baner Główny (21.08-01.09.2019)
Sklep sieci Rabat Detal

Sklep sieci Rabat Detal (Wiadomości Handlowe)

Należąca do Grupy Kapitałowej Specjał sieć sklepów franczyzowych Rabat Detal może niebawem zostać siecią ogólnopolską. Na razie skupia ponad 1200 placówek, głównie w południowej Polsce.

REKLAMA

Choć sieć istnieje od ponad 20 lat, w czerwcu tego roku zaszły w niej poważne zmiany właścicielskie. Została kupiona przez GK Specjał i włączona do portfolio firmy, która już wcześniej dysponowała sieciami Livio i Nasz Sklep. Dotychczasowi właściciele pozostali jednak udziałowcami firmy.

Sieć w ostatnich latach systematycznie się rozwijała. W latach 2014-15 i 2015-16 notowała zanotowała dynamikę otwarć na poziomie ponad 3,5 proc. W zeszłym roku wskaźnik ten podskoczył do ponad 15 proc., a obroty sięgnęły 1,4 mld zł. Nic dziwnego, że ambicje szefów tej sieci franczyzowej rosną. – Chcemy, aby Rabat Detal stał się siecią ogólnopolską – powiedział Krzysztof Tokarz, prezes GK Specjał.

Na razie Rabat Detal działa w 12 województwach, głównie w południowej Polsce (śląskie, małopolskie, opolskie, dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, podkarpackie, świętokrzyskie, łódzkie i mazowieckie). Jego biuro centralne znajduje się w Katowicach.

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 1
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony