REKLAMARetail FMCG Congress - Banner Główny - lipiec 2020
Marek Szybalski, prezes Rabat Detal

Marek Szybalski, prezes Rabat Detal (fot. wiadomoscihandlowe.pl)

Marek Szybalski, prezes Rabat Detal zdradza w rozmowie z portalem wiadomoscihandlowe.pl, że ambicją sieci jest zrzeszanie 2 tys. sklepów do końca 2019 r. Aktualnie pod szyldem Rabat Detal funkcjonuje ok. 1,3 tys. placówek handlowych.

REKLAMAWH Market NETTO_belka w artykulach_lipiec-sierpień 2020

Sieć Rabat Detal dzięki szybkiej ekspansji ma funkcjonować w całym kraju. - Jak Specjał stanie się firmą ogólnopolską, to bardzo szybko w ślad za tym pójdzie reszta sieci (Rabat Detal, Livio, Nasz Sklep - dop. red.) - zapewnia Marek Szybalski.

Jak zdradza przedstawiciel sieci, w ostatnich miesiącach Rabat Detal postawił na silny wzrost w swoim bazowym regionie, czyli południowo-wschodniej Polsce. - Poczynione tam zostały niedawno bardzo duże inwestycje, ściągnęliśmy wyspecjalizowanych i dobrych pracowników. W ciągu praktycznie miesiąca udało się "zdobyć" ponad 100 sklepów - podkreśla Szybalski.

Jednak ambicje Rabatu Detal na tym się nie kończą. - Chcielibyśmy dojść do 2000 sklepów, jeżeli dalibyśmy radę to w przyszłym roku. Jesteśmy na to przygotowani personalnie i systemowo - dodaje prezes sieci.

Więcej w materiale wideo.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 2
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony