REKLAMANaturio_banner główny_styczeń 2020
 Lodówkomat InPostu w Warszawie

Lodówkomat InPostu w Warszawie (materiały własne)

Spółka Inpost uruchomiła na polskim rynku swój paczkomat nr 5000. Rafał Brzoska, prezes firmy zapowiada, że paczkomaty mają nadal ogromny potencjał rozwoju – zarówno jeśli chodzi o wielkość sieci, jak i oferowane usługi. Jednym z tych obszarów jest dostarczanie żywności I napojów poprzez sieć lodówkomatów.

REKLAMA

- Jesteśmy technicznie w pełni gotowi na wprowadzenie na rynek Lodówkomatów – czyli uzupełnienie naszych maszyn o funkcjonalność odbioru żywności, napojów oraz mrożonek. Wyprzedziliśmy potrzeby rynku e-commerce w Polsce – czekamy na szybki rozwój oferty e-sklepów w zakresie produktów spożywczych – mówi Rafał Brzoska, prezes Inpost.

Według badań Kantar TNS aż 40 proc. kupujących w sieci chciałoby odbierać zakupy spożywcze w paczkomatach.

Przedstawiciele spółki Inpost podkreślają, że liczba paczkomatów należących do firmy (5000 urządzeń w Polsce) przekroczyła skalę placówek własnych Poczty Polskiej, która wynosi obecnie 4600.  Inpost – na mocy porozumienia o współpracy – rozpoczął również instalację paczkomatówp przy sklepach Dino i Lidl oraz Kaufland w całej Polsce, a także w Centrach Handlowych Auchan.

KLIKNIJ I PRZECZYTAJ TAKŻE:

Poleć innym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 3

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Portal Wiadomoscihandlowe.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
REKLAMA
do góry strony